Duyurular

 Referanslarımız
 
Gürcistan Üniversiteleri Tıp Fakültesi


Gürcistan Üniversiteleri Tıp Fakültesi

Gürcistan Üniversitesi Tıp , Diş Hekimliği, Eczacılık ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümlerini okumaksa, Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile ideallerinize çok yakınsınız. Gürcistanda okumak, YÖK tanınırlığı olan bir üniversite eğitimi alabilir,  eylül ayında üniversiteli olabilirsiniz! 

Gelecekte doktor , diş hekimi ya da eczacı olmak istiyor fakat sınav engelleri nedeniyle ideallerinizden vazgeçmek zorunda kalıyorsanız size mükemmel bir teklifimiz var Gürcistanda tıp eğitimini LYS  sınavında başarılı olmak zorunda olmaksızın alabilirsiniz.

Lise diplomanızla kayıt olup, YÖK tanınırlığı olan bir üniversitede eğitim alarak idealinize ulaşmak sizin elinizde. İhtiyacınız olan tüm desteği biz size veriyoruz! Dilerseniz hemen işlemlerinize başlayarak Eylül ayında Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık , Fizyoterapi ve Halk Sağlığı bölümlerinde eğitime başlayabilirsiniz.

 

Gürcistan Üniversitesi Tıp Fakültesi Ücretleri

Gürcistan üniversiteleri’nde Tıp fakültesi ücretleri dolar cinsindedir.

 

Gürcistan Tıp Fakültesi Denklik

Gürcistan Tıp Üniversiteleri YÖK tarafından tanınmaktadır. Gürcistan Tıp Fakültesi’de aynı şekilde YÖK’ün tanıdığı fakülteler listesindedir.

Gürcistan Tıp Üniversiteleri Puanları

Gürcistan Tıp Üniversiteleri Fakültesi’ne kayıt olmak için herhangi bir taban puanı gerekmemektedir. Gürcistan Tıp Fakültesi Puanları Herhangi bir Puan Şartı Aranmamaktadır.

Gürcistanda Tıp Eğitimi

Gürcistan’da tıp, diş hekimliği, eczacılık alanlarında eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettikleri setinasyonlardan biri olan Gürcistan aynı zamanda günümüz koşullarında en aktif ve hızla gelişen ülkelerinden biridir. Tiflis en önemli eğitim şehirleridir. Tıp için lisans eğitimi 6 yıldır. Bir yıl hazırlık eğitimi de gerekmektedir. Gürcistan’da bir öğrencinin, konaklama ve sosyal giderleri için aylık yaklaşık 400 dolar civarında masrafı olmaktadır. 

Kimler Gürcistanda Tıp eğitimi almak için uygundur?

Yurtdışında Tıp, diş hekimliği ya da eczacılık gibi bölümleri okumaya karar vermeden önce mutlaka kendinizi ve yeterliliklerinizi doğru biçimde değerlendirmelisiniz. Üniversiteye girmek değil, bitirip mezun olabilmek önemlidir.

Anadolu Yurtdışı Eğitim danışmanları sizin hakkınızda detaylı bir analiz yaparak, hangi üniversite ve bölümler için uygun olduğunuz ve nasıl başarılı olabileceğiniz hakkında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu danışmanlık hizmetini almadan karar vermemelisiniz.

 

Gürcistan Üniversiteleri’ne Ne zaman Başvurmalıyım?

Gürcistanda Tıp, Eczacılık, Diş hekimliği ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü  için tüm dünyadan yoğun talep olması ve üniversitelerin tıp fakültelerinde oldukça sınırlı kontenjan olduğundan kararınızı hızlı biçimde vermeli ve size en uygun üniversiteye başvurunuzu zaman geçirmeden yapmalısınız.

 

ANADOLU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI İLE HAYALLERİNİZE BİR ADIM DAHA YAKINSINIZ.     Hit : 37796


Gürcistan Üniversiteleri | Gürcistan Üniversitesi | Gürcistan Eğitim
İSTANBUL CAD. ANADOLU APT. NO:21 /7 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 00 34 ( PBX) Gsm: 0546 570 0034
- Fax: Gürcistan Üniversiteleri | Gürcistan Üniversitesi | Gürcistan Eğitim
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.ayed.com.tr
Malta Dil Okulları