Duyurular

 Referanslarımız
 
Gürcistan'da Üniversite Eğitimi

Gürcistan'da Üniversite Eğitimi


Gürcistan'da Üniversite Eğitimi


LYS'yi Kazanamadım Diye Üzülmeyin! İstediğiniz Bölümü Çok Ekonomik Fiyatlarla Okuyun.

Gürcistan’da üniversite eğitimi için son yıllarda en çok tercih edilen ülkelerden biri olmuştur.


Sovyetler Birliği döneminde ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olan Gürcistan, bu geleneği ve mirası günümüzde de sürdürmektedir. Akademik kadroları, başarıları, buluşları ve potansiyelleri ile dünyaca ün yapmış olan gibi üniversiteler günümüzde dünyanın her yerinden binlerce öğrenciyi Gürcistanda üniversite eğitimi almaya çekiyor.


Bu kadar kaliteli bir akademik potansiyeli çok ekonomik eğitim ve yaşam maliyetleriyle dünyaya açan Gürcistanda eğitim almak gerçekten de çok cazip. Gürcistanda hem eğitim, hem konaklama, hem de sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabileceklerdeki seviyede olup, hatta birçok bölgemize kıyasla, Türkiye'den bile ekonomiktir. Gürcistan'da üniversitelerin büyük bölümünde okul harcı ve yurt dahil toplam yıllık maliyet ortalama 2500 - 3000 USD arasındadır.

 

Gürcistan üniversitelerinde istediğiniz bölümü okuyabilirsiniz.

Üniversite sınavını kazanamamaktan korkmanıza artık gerek yok. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size Gürcistan üniversitelerinde istediğiniz bölümü okumanız için mükemmel bir destek veriyor. Gürcistanda üniversite eğitimi için puan şartı aranmıyor. İlk yıl hazırlık eğitiminin ardından istediğiniz üniversitede, dilediğiniz bölümü okuyabilecek, üniversite mezunu olmanın gururunu siz de yaşayabileceksiniz.


Hem üniversite mezunu olun hem de İngilizce ve Gürcüce dillerini öğrenerek donanımlı hale gelin!

Gürcistan'da eğitiminizi dilerseniz Gürcüce dilerseniz İngilizce olarak alabilirsiniz. Gürcistan'da eğitim alan öğrenciler bu iki dile de hakim olarak mezun olmakta ve Türkiye'de bu özellikleri ile büyük avantaj elde etmektedirler.

 


     Hit : 13860


Gürcistan Üniversiteleri | Gürcistan Üniversitesi | Gürcistan Eğitim
İSTANBUL CAD. ANADOLU APT. NO:21 /7 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 00 34 ( PBX) Gsm: 0546 570 0034
- Fax: Gürcistan Üniversiteleri | Gürcistan Üniversitesi | Gürcistan Eğitim
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.ayed.com.tr
Malta Dil Okulları