Duyurular

 Referanslarımız
 
Gürcistan Eğitim

 

Gürcistan Eğitim

Gürcistan Eğitim ülkesinde okuma avantajının yanı sıra öğrencilerine Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli diploma alma olanağı sağlamaktadır. Ayrıca Gürcistan Eğitim, Türkiye ile YÖK ile tanınırlığı vardır. Türkiye’deki birçok insanın girdiği ve çoğunun elendiği YGS sınavından herhangi bir puan gerekmeden kayıt olabilirsiniz.  Yüksek puan stresinden tamamen uzak bir şekilde kayıt yaptırma olanağı sunmaktadır. Mezun olduktan sonra Türkiye’de ABD ve Avrupa ülkelerinde iş bulma imkânına sahip olunmaktadır. Gürcistan Eğitim öğrencilerine iki dilde eğitim sunmaktadır. Gürcistan Eğitim öğrenciler için baskı ortamı olmayıp tamamen ifade ve din özgürlüğü bulunmaktadır. Gürcistan Eğitim çoğu Avrupa ülkesine göre çok daha ucuz bir sosyal hayatı olduğu için Türkiye’den gidecek öğrenciler rahatlıkla uyum sağlarlar. Gürcistan Eğitim, yetiştirdiği uzman eğitmenleri sayesinde öğrencilerin önünde adeta bir deniz feneri görevi görmektedirler. 

Gürcistan 
Eğitimnde okumanın bir kolaylığı da Türklere olan ilgi ve hoşgörüdür. Ülkenin çoğu yerinde Türk kültürüne rastlamak mümkündür. Eğitim ücretlerinin düşük olması ve uzman eğitim kadrosu ile Gürcistan Eğitim, yurt dışında eğitim görmek isteyen öğrencilerin alternatifleri arasındadır.
 

Gürcistan Eğitim fiyatları cazip fiyatları ile öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Yılına göre ve bölümüne göre fiyatları değişmektedir. Gürcistan’ın hayat şartları göz önüne alındığında Türkiye’den ve Avrupa ülkelerinden düşük bir seviyedir. Bu nedenle oraya gidecek öğrencilerin zorlanmadan yaşamaları söz konusudur. Gürcistan Eğitim fiyatları velilerin bütçelerini sarsmayacak ölçüde düzenlenmiştir. Ödemeler dolar cinsinden yapılmaktadır. Gürcistan Eğitim fiyatları uygunluğu, üniversitenin kullandığı son modern ve üstün teknoloji, alanlarında kendilerini ispatlamış profesör eğitmenleriyle kalitesini her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Gürcistan Eğitim fiyatları öğrencilerin ekonomik durumları göz önünde bulundurulup velilere fazla yük olmamaları konusunda Gürcistan Eğitim tarafından titizlikle hazırlanmıştır. Türkiye ile denkliği olmasının yanı sıra eğitim dilinin İngilizce ve Gürcüce oluşu ve Türkiye yakın oluşu Gürcistan Eğitim fiyatları’nın uygunluğu ile beraber tercih yapılası üniversiteler durumuna getirmiştir.

Türkiyeden Gürcistan Eğitimne giden öğrenciler burada okuyan farklı ülkelerden gelen öğrenciler nedeniyle farklı kültürleri tanıyıp farklı dilleri öğrenmektedirler. Bu da hem iş hayatında hem de normal yaşamda insanlara gerekli katkıyı sağlamaktadır. 
 

Gürcistan Eğitim Denklik

Gürcistan Eğitim denklik konusu çok önemli bir konudur. Gürcistan Eğitim denklik konusunda gerekli şartlar ve YÖK ün yönetmeliği uygulandıktan sonra tamamen geçerli hükmünü uygulamıştır..Lise diploması ile üniversiteye kayıt yapabilirsiniz. Sınav stresi çekmeden istediğiniz bölümü gönül rahatlığı ile Gürcistan'da Eğitim alabilirsiniz. Hayat standartlarının Türkiye’ye göre daha düşük olduğu Gürcistan Üniversitelerinde Türkiye’den giden öğrenciler zorlanmadan yaşayabilmektedirler.Gürcistan Eğitim Üniversiteleri  Türkiyeden daha fazla öğrenciden başvuru almaktadır. Üniversitelerde denklik yurt dışında okumak isteyenlerin en önemli sorunudur. Denklik sayesinde o ülkede okuyup Türkiye’de o diplomayı geçerli sayılması durumudur. Denk olan diploma sayesinde KPSS’ye girip devlet memuru olunabilmektedir. Tabi ABD ve Avrupa Birliği ülkelerinde de bu denklikten faydalanıp o ülkeden mezun olmuş gibi o ülkede iş hayatına atılabilirler.

 

Gürcistan Eğitim Taban Puanları 

Gürcistan Eğitim taban puanları konusunda her öğrencinin hayalindeki durumu uygulamıştır yani Gürcistan  Eğitim taban puanları baraj puanı uygulaması bulunmamaktadır. Lise Mezunu Olmanız yeterlidir. Başka bir sıkıntı ve strese girmeden kayıt yaptırabileceğiniz bir üniversitedir. Hayalini kurduğunuz bir bölümü okumak Türkiye’de her geçen gün zorlaşmaktadır. Sınava giren öğrenci sayısının artması ile bölümlere yerleşmek de bir o kadar zorlaşmaktadır. Gürcistan Eğitim taban puanları   sadece lise diplomanız ile başvuru yapmanız o bölümü okumanız için yeterlidir. Nitelikli Üniversitelerici kadrosu, uzman profesörleri sayesinde gençlerin önünde bir deniz feneri gibi yol göstermektedir. Gürcistan Üniversiteleri için Herhangi bir taban puanları istemeksizin kayıt olma  şansınız bulunuyor. Bu özelliği ile Türkiye’den öğrencilerin olumlu tepkilerini çekmiştir. Hemen her bölümün olduğu Gürcistan Üniversitelerine kayıt yaptırmak gerçekten çok basit. Uygun ödeme imkânları ve bölüm ücretlerini de göz önünde bulunduracak olursak Gürcistan Üniversiteleri öğrencilere avantaj sağlamaktadır. 

 

Gürcistan Eğitim bölümleri , son zamanlarda gençlerin tercih ettikleri bölümler arasındadır. Gürcistan Eğitim bölümleri Türkiye’den YGS’ye girmeden başvuru yapılabilecek bir bölümler olup Türkiye’de Tanınmma konusunda anlaşmalıdır. Yurt dışında okumak isteyen öğrencilerin Gürcistan Eğitim bölümleri hakkında ön araştırma yapmaları tercihleri konusunda kendilerine bir takım bilgiler verecektir. Gürcistan Eğitim bölümleri  üniversite bünyesinde birçok faaliyet gösteren bölüm mevcuttur. Adalet, ekonomi, mühendislik ve öğretmenlik gibi pek çok bölümü sınava dahi girmeden okuyabilirsiniz. Gürcistan Eğitim bölümleri tıp , eczacılık, diş hekimliği, mühendislikler ve hukuk fakültesi ücretleri konusunda da öğrencilerin ve velilerinin ekonomilerini sarsmayacak ölçüdedir.  

Gürcistan Eğitim bölümleri 
son zamanlarda gençler tarafından çok tercih edilen bir bölümler olmuştur bunun yanı sıra Gürcistan Eğitim bölümleri arasında Tıp Fakültesi gibi Türkiye’de girilmesi zor olan bir bölümü de okuma şansını yakalayacaklardır. Uzman bilgili kadrosu, İngilizce eğitim dili ile farklı kültürlerin buluşma noktası olan Gürcistan Eğitim bölümleri geleceğinizi hazırladığı gibi farklı kültürlerden insanları da tanıma adına faydalı olacaktır.

 


     Hit : 37956


Gürcistan Üniversiteleri | Gürcistan Üniversitesi | Gürcistan Eğitim
İSTANBUL CAD. ANADOLU APT. NO:21 /7 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 00 34 ( PBX) Gsm: 0546 570 0034
- Fax: Gürcistan Üniversiteleri | Gürcistan Üniversitesi | Gürcistan Eğitim
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.ayed.com.tr
Malta Dil Okulları